Prosta, niezawodna, popularna

Marka Banach 3D to nie tylko szeroki wybór drukarek 3D, ale przede wszystkim opieka wdrożeniowa, techniczna oraz merytoryczna. Zdajemy sobie sprawę, że dla wielu szkół druk 3D to technologia, która do tej pory nie była znana. Dlatego oferujemy pełne wsparcie na etapie wdrożenia sprzętu, opieki merytorycznej oraz pomocy technicznej. Banach 3D to także zbiór projektów edukacyjnych w podziale na poszczególne przedmioty. Jedyna taka baza w pełni przetestowana na drukarkach Banach 3D i w pełni zgodna z polską podstawą programową.

Wieloletnie doświadczenia w branży edukacyjnej oraz we wprowadzaniu druku 3D w polskich szkołach pozwoliło nam przygotować 5-letni program wsparcia dla każdej szkoły, która aktywnie chce korzystać z druku 3D na zajęciach szkolnych.

Drukarka Banach 3D idealna dla edukacji!

 

  • Banach 3D został stworzony dla nauczycieli i dyrektorów, którzy potrzebują prostego w obsłudze i nieskomplikowanego urządzenia do druku 3D.
  • Drukarka Banach jest lekka, stabilna i skonstruowana w taki sposób, aby z łatwością ją przenosić i transportować. Nie zawiera zbędnych elementów, które mogą utrudniać pracę na drukarce.
  • Praca na drukarce została maksymalnie uproszczona, ponieważ nie wymaga poziomowania przed przystąpieniem do druku. Dzięki temu na zajęciach możesz skupić się na potrzebach edukacyjnych uczniów, a nie na przygotowaniu drukarki.
  • Wybierając drukarkę Banach 3D masz pewność, że w trakcje zajęć lekcyjnych z jej wykorzystaniem, urządzenie się nie rozreguluje. 
  • Końcowy efekt po wydrukowaniu modelu 3D, charakteryzuje się bardzo dobrą jakością, z zachowaniem wszelkich najmniejszych elementów z projektu- projekt jest doskonale odwzorowany.

 

Drukarka Banach 3D School