Prosta, niezawodna, popularna

Marka Banach 3D istnieje na polskim rynku od 4 lat. To drukarki 3D zaprojektowane i stworzone z myślą o placówkach oświatowych. Wszelkie parametry naszych drukarek od wyglądu przez wymiary aż po wykorzystaną technologię zostały tak dobrane, aby w pełni odpowiadać realiom pracy w polskich szkołach. 

Marka Banach 3D to nie tylko szeroki wybór drukarek 3D, ale przede wszystkim opieka wdrożeniowa, techniczna oraz merytoryczna. Zdajemy sobie sprawę, że dla wielu szkół druk 3D to technologia, która do tej pory nie była znana. Dlatego oferujemy pełne wsparcie na etapie wdrożenia sprzętu, opieki merytorycznej oraz pomocy technicznej. Banach 3D to także zbiór projektów edukacyjnych w podziale na poszczególne przedmioty. Jedyna taka baza w pełni przetestowana na drukarkach Banach 3D i w pełni zgodna z polską podstawą programową. 

Wieloletnie doświadczenia w branży edukacyjnej oraz we wprowadzaniu druku 3D w polskich szkołach pozwoliło nam przygotować 5-letni program wsparcia dla każdej szkoły, która aktywnie chce korzystać z druku 3D na zajęciach szkolnych.

Unikalny ekosystem Banach 3D

EkoSystem jest wsparciem uruchomienia oraz wdrożenia druku 3D w szkole. Pomoże on nauczycielom i uczniom oswoić się, a z czasem polubić technologię druku 3D. EkoSystem Banach 3D to zapewnienie szkole stałej opieki: technicznej, dydaktycznej i formalnej przez cały okres ewaluacji projektu Laboratorium Przyszłości. 

Dzięki korzystaniu z ekoSystemu, szkoła w pełni wykorzysta możliwości druku 3D.

Wsparcie dydaktyczne

5-letnie wsparcie dydaktyczne dla nauczycieli w realizacji możliwych 12 obszarów wykorzystania druku 3D zgodnie z polską podstawą programową.

Wsparcie techniczne

5-letnia pomoc techniczna dla szkoły, która posiada drukarkę 3D typu: Banach, Makerbot, Ultimaker, Prusa, Ender, Anycubic, XYZ  (Vinci), Dremel, FlashForge, Zortrax, Skriware, BIQU.

Wsparcie formalne

Pomoc dla koordynatora druku 3D w szkole wyznaczonego m.in na potrzebę programów rządowych typu Laboratoria Przyszłości.