Dlaczego marka 3D Banach?

Ei System to wydawnictwo edukacyjne, które od kilkunastu lat wspiera nauczycieli oraz specjalistów. Tworzymy szeroką gamę multimedialnych materiałów dydaktycznych do pracy z uczniami ze SPE. Doświadczony zespół entuzjastów nowych technologii w edukacji stworzył dodatkowo markę Banach 3D. Nasze wieloletnie doświadczenie i szeroka wiedza z zakresu szkolnictwa pozwala nam tworzyć rozwiązania innowacyjne i angażujące uczniów. Znane są nam oczekiwania nie tylko nauczycieli, ale i uczniów na każdym poziomie edukacyjnym. Na takie potrzeby odpowiada m.in. marka Banach 3D. Banach to szeroki wybór rozwiązań technologii 3D jak drukarki 3D, skanery 3D, długopisy 3D i różnorodne filamenty. Marka Banach ceniona jest również za bezterminową opiekę wdrożeniową, techniczną oraz dydaktyczną przez cały okres użytkowania sprzętu. To kompleksowe rozwiązanie dla każdej placówki. W realizacji celów oświatowych naszych klientów pomagają nam nauczyciele praktycy, entuzjaści technologii 3D i najlepsi eksperci, którzy dzielą się swoim doświadczeniem i dobrymi praktykami dydaktycznymi. Inspirujemy WAS każdego dnia! Dołącz do NAS!

Banach 3D idealny dla edukacji!

  1. Banach 3D został stworzony dla nauczycieli i dyrektorów, którzy potrzebują prostego w obsłudze i nieskomplikowanego urządzenia do druku 3D.
  2. Drukarka Banach jest lekka, stabilna i skonstruowana w taki sposób, aby z łatwością ją przenosić i transportować. Nie zawiera zbędnych elementów, które mogą utrudniać pracę na drukarce.
  3. Praca na drukarce została maksymalnie uproszczona, ponieważ nie wymaga poziomowania przed przystąpieniem do druku. Dzięki temu na zajęciach możesz skupić się na potrzebach edukacyjnych uczniów, a nie na przygotowaniu drukarki.
  4. Wybierając drukarkę Banach 3D masz pewność, że w trakcje zajęć lekcyjnych z jej wykorzystaniem, urządzenie się nie rozreguluje. 
  5. Końcowy efekt po wydrukowaniu modelu 3D, charakteryzuje się bardzo dobrą jakością, z zachowaniem wszelkich najmniejszych elementów z projektu- projekt jest doskonale odwzorowany.
  6. GWARANCJA GOLD – pełne wsparcie merytoryczne, serwisowe i dydaktyczne, które otrzymujesz wraz z zakupem sprzętu marki Banach 3D.

 

Sprawdź dlaczego drukarki marki Banach 3D są polecane w edukacji.

Poznaj naszą szeroką ofertę z druku 3D dla szkół

EkoSystem Banach 3D

EkoSystem jest wsparciem uruchomienia oraz wdrożenia druku 3D w szkole. Pomoże on nauczycielom i uczniom oswoić się, a z czasem polubić technologię druku 3D. EkoSystem Banach 3D to zapewnienie szkole stałej opieki: technicznej, dydaktycznej i formalnej przez cały okres ewaluacji projektu Laboratorium Przyszłości.

Dzięki korzystaniu z ekoSystemu, szkoła w pełni wykorzysta możliwości druku 3D.

Długopisy 3D Banach School

Długopisy Banach 3D możesz zakupić w zestawie lub pojedynczo. Jest to idealna pomoc dydaktyczna, którą polubi każdy uczeń i nauczyciel.  Długopisy 3D kształtują precyzję i dokładność oraz uczą cierpliwości i konsekwencji w działaniu.   Dzięki temu rozwiązaniu Twoje zajęcia staną się angażujące i innowacyjne. Ponadto jest to atrakcyjna metoda nauki podczas zajęć rewalidacyjno – kompensacyjnych. Do pracy z długopisem potrzebny jest tylko i wyłącznie filament, który jest łatwo dostępnym materiałem.

Drukarka 3D Banach School

Drukarka 3D Banach School jest  wysokiej klasy urządzeniem do druku 3D, stworzonym dla szkół. Stabilna i lekka konstrukcja pozwoli na łatwe użytkowanie i wykorzystanie na wielu wybranych zajęciach. Dzięki dopracowaniu najmniejszych szczegółów, jej użytkowanie będzie proste, nawet dla osób nie mających styczności z drukarkami 3D. Banach School 3D sprawdzi się na zajęciach przyrodniczo-technicznych oraz humanistycznych. Styczność z nowymi technologiami mają również uczniowie na kołach zainteresowań, gdzie mogą pogłębiać swoją wiedzę w tym obszarze. Nie zwlekaj i dofinansuj drukarkę 3D w programie Laboratoria Przyszłości.

Filamenty do drukarek i długopisów 3D

Filament PLA to biodegradowalny, wysoko bezpieczny materiał wykorzystywany do tworzenia modli 3D.  Różnorodność kolorów  pozwoli uzyskać idealny efekt końcowy . Filament nie jest łatwopalny, a jego temperatura topnienia jest bardzo niska. Dzięki szerokiej palecie kolorystycznej możesz tworzyć wraz ze swoimi uczniami niepowtarzalne modele 3D. Filament PLA sprawdza się znakomicie podczas zajęć edukacyjnych z wykorzystaniem drukarki 3D oraz długopisów 3D. Ten rodzaj i marka filamentu jest zalecany przez producentów wielu drukarek 3D, w tym również przez producenta Banach School.