Długopisy 3D Banach w przedszkolu

Stworzone z myślą o edukacji przedszkolnej

Długopisy 3D to rozwiązanie edukacyjne, które cieszy się popularnością wśród Uczniów i zdobywa uznanie Nauczycieli oraz Terapeutów. Dzięki intuicyjnej obsłudze oraz kształtowi dostosowanemu do małych rąk dziecka, długopisy 3D Banach doskonale sprawdzają się w przedszkolu. Ta nowoczesna metoda nauczania nie tylko angażuje zmysły najmłodszych, ale także skutecznie rozwija ich kreatywność i wyobraźnię, czyniąc proces edukacyjny znacznie bardziej atrakcyjnym i efektywnym. Wprowadzenie długopisów 3D Banach do przedszkola, to szansa na wejście w kreatywny świat, niepowtarzalnych możliwości dla małego odkrywcy! 

 

Niezastąpione narzędzie edukacyjne w przedszkolu!

Zobaczcie sami jak długopisy 3D  sprawiają wiele radości przedszkolakom! To doskonałe narzędzie, które może być wykorzystane w przedszkolu do rozwijania kreatywności oraz zdolności manualnych u dzieci. Dzięki nim maluchy mogą tworzyć trójwymiarowe prace plastyczne, rzeźby czy też inne unikatowe projekty. Długopisy 3D pozwalają dzieciom poznać nową technologię oraz rozwijać umiejętności projektowania i konstruowania. Dodatkowo, praca z nimi może być świetną zabawą, która sprawi dzieciom wiele radości i zapewni im mnóstwo twórczej frajdy. Dlatego warto wprowadzić długopisy 3D do przedszkola, aby rozwinąć w dzieciach pasję do tworzenia i eksperymentowania.

 

Kreatywny świat przedszkolaków z długopisami 3D 

Długopis 3D Banach Przedszkole z filamentem i pakietem edukacyjnym

Długopisy 3D Banach są dopasowane do zajęć z dziećmi w wieku 4-6 lat. To kreatywny pomysł na ciekawe poznawanie świata przez małych odkrywców w przedszkolu.

Długopis 3D Banach:

 • rozwija kreatywność i zdolności manualne dzieci,
 • to doskonała zabawa edukacyjna,
 • uczą logicznego myślenia,
 • wspierają rozwój sensoryczny,
 • tworzenie indywidualnych ozdób i prezentów.

DŁUGOPISY 3D BANACH PRZEDSZKOLE Z FILAMENTEM I PAKIETEM EDUKACYJNYM
DŁUGOPISY 3D BANACH JUNIOR Z FILAMENTEM I PAKIETEM EDUKACYJNYM

Długopisy 3D Banach Junior z filamentem i pakietem edukacyjnym

Niezastąpione wsparcie edukacyjne na zajęciach przedszkolnych.

Zestaw Długopisy 3D Banach Junior zawiera:

 • 3 sztuki długopisów 3D (w kolorze czarnym), przystosowanych do pracy z powerbankiem,
 • 3 sztuki powerbank (przenośnych baterii); czas pracy 2-3h bez doładowywania,
 • 6 sztuk naparstków do ochrony palców,
 • filament PLA 250 metrów w 10 kolorach,
 • 10 przejrzystych podkładek do druku,
 • praktyczna aluminiowa walizka do bezpiecznego przechowywania sprzętu,
 • poradnik „Technik pracy z długopisem 3D i kartami pracy”,
 • 30 kart pracy i inspiracji na zajęcia w przedszkolu,
 • 24 miesiące gwarancji na długopisy 3D Banach Junior.

 

Moduły do długopisów 3D Banach dla przedszkoli

 

Moduły do długopisów 3D Banach są to kompleksowe zestawy materiałów dydaktycznych i inspiracji, które umożliwiają przeprowadzenie zajęć z długopisem 3D. Dedykowane moduły dla przedszkoli doskonale sprawdzają się podczas zajęć grupowych i indywidualnych. Przez angażujące zadania i gry dzieci mają możliwość odkrywania fascynującego świata 3D, rozwijając kreatywność oraz umiejętności logicznego myślenia. To innowacyjny sposób na przekształcenie tradycyjnych zajęć w inspirujące doświadczenia edukacyjne. Dzięki modułom do długopisów 3D Banach, przestrzeń edukacyjna staje się miejscem pełnym możliwości!

Moduł edukacyjny na zajęcia w przedszkolu z wykorzystaniem długopisów 3D Banach

Pakiet „Święta z długopisem 3D” to unikatowe połączenie edukacji społecznej z nowoczesną technologią 3D. Wykorzystując możliwości edukacyjne długopisów 3D:

 • uczymy dzieci znaczenia świąt i ich symboliki,
 • tworzymy wspólne, przedszkolne tradycje,
 • prowadzimy kreatywne warsztaty rozwijające umiejętności dzieci,
 • pokazujemy wartość edukacyjną świąt.

ŚWIĘTA Z DŁUGOPISEM 3D BANACH - MODUŁ DLA PRZEDSZKOLI
KODOWANIE Z DŁUGOPISEM 3D BANACH - MODUŁ DLA PRZEDSZKOLI

Kodowanie z długopisem 3D Banach

Kodowanie z długopisem 3D Banach to osiem fascynujących zabaw rozwijających umiejętności logicznego myślenie. Dzieci poznają postać kraba, który przemierza morskie głębiny w poszukiwaniu muszli. W każdej z zabaw krab musi przejść labirynt, a dzieci będą mu w tym pomagać, kodując jego ruchy. Napotkają oczywiście przeszkody i będę musiały sobie z nimi poradzić.

Ćwiczenia w ramach każdej zabawy są ze sobą powiązane, ale nie trzeba wykonywać ich w jednym ciągu. Przebieg zabawy można dostosować do wielu i umiejętności dzieci.

 

Przedszkolne witrażyki 3D Banach

Przedszkole 3D – wyobraźnia bez granic!

Przedszkolny zestaw stworzony do kreatywnej pracy z długopisem 3D w przedszkolu. To moduł edukacyjny idealny do tworzenia pięknych mini witraży w różnych kształtach i wzorach, rozbudzających dziecięcą wyobraźnię. Za pomocą długopisów 3D Banach i bezpiecznego filamentu PCL powstaną niesamowite dzieła sztuki przepełnione dziecięcą kreatywnością.