Długopisy 3D Banach 

Stworzone z myślą o edukacji szkolnej

Długopisy 3D Banach Master – od koncepcji do praktyki

Długopisy 3D to najpopularniejsze i najbardziej lubiane rozwiązanie wykorzystywane w edukacji. Ich ogromne możliwości doceniają znani w branży Nauczyciele i Terapeuci, którzy wykorzystują je praktycznie na każdych zajęciach. Długopisy 3D znajdują zastosowanie w terapii dzieci o specjalnych potrzebach edukacyjnych jak i w placówkach tradycyjnych, na wielu różnych przedmiotach. Nauczyciele tworzą scenariusze zadań, które tematycznie wpisują się w daną dziedzinę, z naciskiem na korzyści, jakie niesie dla ucznia taka forma edukacji. Dzięki wykorzystaniu nowoczesnych technologii na lekcjach, dzieci ćwiczą kreatywność, logiczne myślenie oraz umiejętności techniczne. Te i wiele innych możliwości rozwoju daje długopis 3D, to również rozwój motoryki ręki, ćwiczenie percepcji wzrokowej, umiejętne wyszukiwanie informacji, łatwiejsze zapamiętywanie nowych zagadnień. To narzędzie pracy, które uwielbiają Nauczyciele i Uczniowie. W naszej ofercie wyróżniamy długopisy 3D dla przedszkoli oraz te stworzone z myślą o uczniach szkół podstawowych i ponadpodstawowych.

Edukacyjna eksplozja z długopisem 3D!

Poznaj długopis 3D Banach Master przeznaczony dla edukacji. W trakcie webinarium przedstawiono jego możliwości podczas realizacji programu nauczania. Omówiono również różne techniki prac z długopisem 3D oraz wskazano, które z nich zastosować do wykonania konkretnych rodzajów modeli.
Poznaj tematykę webinarium:

 • Omówienie podstaw budowy długopisu 3D Master.
 • Omówienie różnorodnych technik prac z długopisem 3D.
 • Zasady stosowania filamentów do długopisu 3D Master.
 • Wskazanie narzędzi dodatkowych, które poprawiają pracę z długopisem 3D.
 • Różnica między długopisem Banach Master, a innymi modelami.
 • Krok po kroku poznasz obsługę długopisu 3D oraz wszystkie możliwe ustawienia.
 • Poznasz zasady użytkowania długopisów 3D w sposób gwarantujący ich długą żywotność.
 • Dowiesz się, jakie są rodzaje technik pracy z długopisem 3D.
 • Dowiesz się, którą techniką wykonać różnorodne modele np. modele płaskie, biżuterię, obiekty 3D.
 • Zainspirujesz się do poprowadzenia ciekawych zajęć z długopisem 3D.

 

Idealne dla szkół ponadpodstawowych 

Długopisy 3D Banach Future Class z filamentem i kreatywnymi modułami

Co wyróżnia zestaw długopisów Banach 3D Future Class??

 • Wytrzymałe i odporne na uszkodzenia – jedyny taki model na rynku z 24 m-czną gwarancją!
 • Wysoka jakość długopisów – na wiele lat!
 • Kompletny zestaw edukacyjny – wraz z długopisami Banach otrzymasz bogate materiały dydaktyczne i różnorodne akcesoria do tworzenia modeli z długopisów 3D.
 • Bezpieczne dla najmłodszych dzieci.
 • Wygodny i mobilny – model działający bezprzewodowo, nie ma konieczności podłączenia do zasilania podczas pracy.
 • Działa również w niskich temperaturach (60-70°C) co zwiększa bezpieczeństwo pracy w młodszych grupach .
 • Obsługiwany filament PLA oraz PCL, który przetwarzany jest w niskiej temperaturze, nietoksyczny, biodegradowalny polimer.
 • Przed wystygnięciem cechuje go wysoka plastyczność. Po wystygnięciu pozostaje elastyczny.

Długopisy 3D Banach

 

Moduły do pracy z długopisem 3D Banach Master 

Gry edukacyjne z długopisem 3D Banach

Gry edukacyjne z długopisem 3D Banach to pakiet stworzony dla uczniów szkół podstawowych, w szczególności dla klas 1–3. Uczniowie, wykorzystując możliwości długopisu 3D podczas gier planszowych i stolikowych, z łatwością nauczą się obowiązujących zasad, jakich należy przestrzegać w szkole oraz poza szkołą. Gry pomogą zintegrować uczniów w klasie, świetlicy czy na zajęciach dodatkowych, a dodatkowo rozwiną różnorodne umiejętności i zdolności niezbędne podczas realizacji podstawy programowej.

Gry edukacyjne z długopisem 3D Banach to pakiet stworzony dla uczniów szkół podstawowych, w szczególności dla klas 1–3.

Szczególne potrzeby z długopisem 3D Banach to pakiet stworzony dla uczniów szkół podstawowych, którzy mają pewne trudności lub stoją przed wyzwaniami w procesie uczenia się

Szczególne potrzeby z długopisem 3D Banach

Szczególne potrzeby z długopisem 3D Banach to pakiet stworzony dla uczniów szkół podstawowych, którzy mają pewne trudności lub stoją przed wyzwaniami w procesie uczenia się, przez co wymagają dodatkowego wsparcia, aby rozwinąć swój pełny potencjał edukacyjny.

Moduł sprawdza się na zajęciach edukacyjnych i terapeutycznych, m.in.: korekcyjno-kompensacyjnych, dydaktyczno-wyrównawczych oraz rewalidacyjnych.

Szczególne potrzeby z długopisem 3D Banach 11+

Szczególne potrzeby z długopisem 3D Banach 11+ to pakiet stworzony z myślą o uczniach w wieku 11+ ze szczególnymi potrzebami edukacyjnymi. 

Długopisy 3D umożliwiają interaktywną i wielozmysłową formę nauki, co jest szczególnie pomocne dla uczniów z różnorodnymi trudnościami i możliwościami. 

Moduł sprawdzi się na zajęciach edukacyjnych i terapeutycznych, m.in.: korekcyjno-kompensacyjnych, dydaktyczno-wyrównawczych i rewalidacyjnych. 

SZCZEGÓLNE POTRZEBY Z DŁUGOPISEM 3D BANACH 11+

Długopis 3D Banach Master otwiera nowe możliwości dla młodych artystów i twórców

Artystycznie z długopisem 3D Banach

Artystycznie z długopisem 3D łączy wiele dziedzin plastycznych oraz technicznych, takich jak:

 • rysunek,
 • rzeźba, 
 • projektowanie w przestrzeni, 
 • eksperymentowanie z różnymi rodzajami materiałów.

Artystycznie z długopisem 3D jest zgodne z programem nauczania. 

Eksperymentowanie i odkrywanie

Zastosowanie długopisów 3D na lekcjach

 

Długopisy 3D Banach pozwalają na kreatywne i angażujące uczniów zajęcia. Sprawdzają się idealnie jako urozmaicenie podstawy programowej oraz na kole zainteresowań. Nie bez powodu są tak uwielbiane przez uczniów i nauczycieli. Za pomocą długopisów 3D Wasi podopieczni stworzą ciekawe i nietuzinkowe projekty np. bryły na lekcje matematyki. Dzięki temu rozwiązaniu, nauczycielom łatwiej jest o skupienie uwagi na zajęciach dydaktycznych. Ponadto wykorzystanie długopisów 3D, uaktywnia nawet tych najbardziej zamkniętych i niechętnych do współpracy uczniów.

 

 

 

Długopisy 3D Banach szkolenia

 

Wychodząc naprzeciw Waszym oczekiwaniom stworzyliśmy szkolenia i warsztaty z druku 3D i długopisów 3D. Spotkania mają na celu otworzyć nowe możliwości wykorzystania nowoczesnych technologii w terapii i na zajęciach lekcyjnych. Niezależnie czy dopiero rozpoczynasz przygodę z długopisami 3D, czy drukarką 3D – materiały dydaktyczne są dostosowane do każdego poziomu od podstawowego po zaawansowany. Sam dobierz szkolenie najbardziej spełniające Twoje oczekiwania i rozwijaj umiejętności przydatne w tworzeniu nietuzinkowych zajęć edukacyjnych.

 

Długopisy 3D Banach  – video edukacyjne

 

Długopisy 3D stały się nieodłącznym element zajęć lekcyjnych na każdym etapie edukacji. Nauczyciele bez najmniejszych problemów potrafią dostosować ich użycie do rodzaju zajęć oraz wieku dziecka. Wydawnictwo edukacyjne Ei System, dzięki szerokiej współpracy z wieloma specjalistami, dokładnie poznało potrzeby oraz oczekiwania względem nowoczesnych technologii wśród uczniów i nauczycieli. Poznaj nowości, nad którymi długo pracowaliśmy, aby stworzyć sprawdzony i zaakceptowany przez Was – nauczyciele i uczniowie – produkt. 

Poznaj moc możliwości, jakie dają długopisy 3D Banach. Jesteśmy przekonani, że to jedyne na rynku edukacyjnym rozwiązanie przypadnie Wam do gustu.