Dlaczego marka 3D Banach?

Ei System to wydawnictwo edukacyjne, które od kilkunastu lat wspiera nauczycieli oraz specjalistów. Tworzymy szeroką gamę multimedialnych materiałów dydaktycznych do pracy z uczniami ze SPE. Doświadczony zespół entuzjastów nowych technologii w edukacji stworzył dodatkowo markę Banach 3D. Nasze wieloletnie doświadczenie i szeroka wiedza z zakresu szkolnictwa pozwala nam tworzyć rozwiązania innowacyjne i angażujące uczniów. Znane są nam oczekiwania nie tylko nauczycieli, ale i uczniów na każdym poziomie edukacyjnym. Na takie potrzeby odpowiada m.in. marka Banach 3D. Banach to szeroki wybór rozwiązań technologii 3D jak drukarki 3D, skanery 3D, długopisy 3D i różnorodne filamenty. Marka Banach ceniona jest również za bezterminową opiekę wdrożeniową, techniczną oraz dydaktyczną przez cały okres użytkowania sprzętu. To kompleksowe rozwiązanie dla każdej placówki. W realizacji celów oświatowych naszych klientów pomagają nam nauczyciele praktycy, entuzjaści technologii 3D i najlepsi eksperci, którzy dzielą się swoim doświadczeniem i dobrymi praktykami dydaktycznymi.  Ogólnopolski konkurs „Droga do Przyszłości” dla szkół ponadpodstawowych pokazał jak istotnym jest rozwój placówek w kierunku nowoczesnych technologii. Inspirujemy WAS każdego dnia! Dołącz do NAS!

Banach 3D idealny dla edukacji!

  1. Banach 3D został stworzony dla nauczycieli i dyrektorów, którzy potrzebują prostego w obsłudze i nieskomplikowanego urządzenia do druku 3D.
  2. Drukarka Banach jest lekka, stabilna i skonstruowana w taki sposób, aby z łatwością ją przenosić i transportować. Nie zawiera zbędnych elementów, które mogą utrudniać pracę na drukarce.
  3. Praca na drukarce została maksymalnie uproszczona, ponieważ nie wymaga poziomowania przed przystąpieniem do druku. Dzięki temu na zajęciach możesz skupić się na potrzebach edukacyjnych uczniów, a nie na przygotowaniu drukarki.
  4. Wybierając drukarkę Banach 3D masz pewność, że w trakcje zajęć lekcyjnych z jej wykorzystaniem, urządzenie się nie rozreguluje. 
  5. Końcowy efekt po wydrukowaniu modelu 3D, charakteryzuje się bardzo dobrą jakością, z zachowaniem wszelkich najmniejszych elementów z projektu- projekt jest doskonale odwzorowany.
  6. GWARANCJA GOLD – pełne wsparcie merytoryczne, serwisowe i dydaktyczne, które otrzymujesz wraz z zakupem sprzętu marki Banach 3D.

 

Sprawdź dlaczego drukarki marki Banach 3D są polecane w edukacji.