Krok po kroku poznasz druk 3D

Drukarka 3D dla początkujących – nowoczesna edukacja

Druk 3D jest technologią XXI wieku, która staje się nieodłącznym elementem polskiej edukacji. Dzięki takim rozwiązaniom od przedszkoli, przez szkoły podstawowe, aż po szkoły ponadpodstawowe i uczelnie wyższe, z sukcesem jest wykorzystywany na zajęciach. Drukarki Banach School 3D są stworzone dla edukacji i spełniają wszystkie wymogi programu Laboratoria Przyszłości. Nie musisz mieć doświadczenia w obsłudze urządzenia, zespół Ekspertów marki Banach 3D, od podstaw pomoże Tobie wdrożyć druk 3D w placówce edukacyjnej. 

Krok pierwszy – obsługa drukarki Banach School

Co znajdziesz w szkoleniach z drukarki Banach School 3D?

Skorzystaj z edukacyjnych materiałów video, które przedstawiają najważniejsze funkcjonalności drukarki Banach School 3D.  
Tematyka szkoleń Banach School 3D:

  1. Wstęp do do obsługi drukarki Banach School 3D
  2. Budowa drukarki Banach School 3D
  3. Kalibracja drukarki Banach School 3D
  4. Załadowanie filamentu Banach School 3D
  5. Pierwszy wydruk Banach School 3D
  6. Drukowanie i projekty Banach School 3D
  7. Wstrzymanie i zatrzymanie drukarki Banach School 3D
  8. Jak pracować z nakładką magnetyczną Banach School 3D
  9. Użytkowanie drukarki Banach School 3D

 

Baza szkoleń i webinaria

Krok drugi – skorzystaj z bazy modeli 3D

Projekty Banach 3D – sprawdź, co możemy Ci zaoferować!

Po szkoleniu online z obsługi drukarki Banach School 3D, czas na pierwsze wydruki. Nasi specjaliści ds. nowoczesnych technologii na bieżąco aktualizują bazę projektów 3D na różnorodne przedmioty lekcyjne takie jak m.in. matematyka, język polski, sztuka, technika etc. Każdy nauczyciel, który potrzebuje inspiracji i sprawdzonych projektów, ma do nich dostęp na stronie projekty.banach3d.pl.  

Sprawdź szeroką ofertę filamentów

SPRAWDŹ

 

Krok trzeci – zaprojektuj samodzielnie model 3D

TinkerCad i Fusion 360

Poznaliście już najważniejsze funkcje drukarki Banach School 3D oraz skorzystaliście z darmowej bazy projektów 3D. Obydwa te kroki są potrzebne do tego, aby z większą pewnością rozpocząć bardziej zaawansowane prace z urządzeniem. Wszystko po to, aby zajęcia edukacyjne były coraz ciekawsze i pozwalały na rozwijanie umiejętności technicznych wśród uczniów. Teraz czas na poznanie podstaw projektowania w programach Autodesk TinkerCad oraz Fusion 360. Łukasz Gierek – Ambasador marki Banach 3D, a przede wszystkim doświadczony ekspert w druku 3D i nauczyciel z wieloletnim doświadczeniem, w przystępny i ciekawy sposób wprowadzi Was w świat projektowania 3D. Zapraszamy!

 

Krok czwarty – dołącz do grupy „Szkolny druk 3D – Banach”

Nasze Wydawnictwo działa wieloobszarowo, aby tradycyjna edukacja stała się edukacją przyszłości . Wiemy jednak, że intensywne zmiany w szkolnictwie, powodują, że nauczyciele mają więcej wyzwań, a co za tym idzie o wiele więcej pracy . W tak dynamicznym środowisku potrzebne jest wzajemne wsparcie, dzielenie się doświadczeniem, poszukiwanie pomocy i inspiracji. Z tego względu powstała grupa „Szkolny druk 3D – Banach”, która zrzesza już około dwóch tysięcy nauczycieli z polskich placówek.  Zachęcamy do dołączenia. Inspiruj siebie. Inspiruj innych!

Dołącz do grupy

 

Skorzystaj z bezpłatnego, dodatkowego wsparcia! 

Gwarancja GOLD dla Banach 3D

Gwarancja GOLD dla sprzętu Banach 3D, to przede wszystkim wsparcie merytoryczne oraz sprzętowe wraz z dodatkową bezpłatną usługą serwisową. Pomożemy Ci w pierwszych krokach ze sprzętem, wskażemy obszary, w jakich możesz zaadaptować go w swojej szkole, a także pomożemy rozpocząć drukowanie 3D w Twojej placówce.  Jako jedyni na rynku oferujemy pełne wsparcie merytoryczne, dzięki któremu nasi specjaliści odpowiedzą telefonicznie, mailowo oraz na grupie FB na najczęstsze pytania związane z drukiem 3D, takie jak przygotowanie drukarki 3D do druku, wybór odpowiedniego modelu, przygotowanie plików do druku. Wskażemy, w jakich programach graficznych można stawiać pierwsze kroki w modelowaniu.

Pobierz gwarancję GOLD

Przewodnik po druku 3D i FAQ

Przewodnik po druku 3D Banach School